top of page

ANTALYA WOY TOUR

YAT AL SAT KİRALA

REZERVASYON YAP

TEKNENİ KİRAYA VER

WOY TOUR ANTALYA OFİSİ

"Türkiye'nin Denizcilik Markası Woy Tour A.Ş. İstanbul Acenteliği

Antalya'da Yat Tekne Gulet ve Her Türlü Deniz Araçlarının Satın Alma , Satış ve Kiralama İşlemlerini Antalya Şubemizde Güvenle Yapabilisiniz.

WOY TOUR A.Ş. 40 Ülkede 30.000 Gulet ve Yat ile...

"Antalya Ofisimiz ile Tekne Gulet Yat - Al Sat Kirala "

motoryat-al-sat-oscar-denizcilik

  ANTALYA KİRALA

gulet-al-sat

 ANTALYA SAT

yelkenli-al-sat

  ANTALYA AL

Antalya Yat İşletmeciliği Brokerlarımız haftanın her günü 09:00 - 18:00 saatleri arasında sizlere Ücretsiz telefon desteği ve danışmanlık sunmaktadır.

İstanbul'da Her Türlü Deniz Aracı İşlemlerinizde Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız.

DESTEK AL

Antalya Yat Kirala

Antalya Satılık Yat

Antalya Yatını Sat

Teknemi Kiraya Ver

Antalya Gezi Teknesi

Balıkçı Teknesi Sat Al

Woy Tour  A.Ş. Antalya Ofisi :

Merkez Adres : 

Liman, Büyük Liman Mevki, Atatürk Blv., 07070 Konyaaltı

Telefon             :  +90 850 305 29 19 / Santral Dahili 109

Diğer Şehir Acenteliklerimize Hızlı Ulaşabilmek İçin Aşağıdaki Dahili Numaralarımızı Tuşlayabilirsiniz. 

İstanbul: 101  İzmir: 102 Çeşme: 103  Muğla: 104 Bodrum: 105 Fethiye: 106 Göcek: 107 Marmaris: 108 Antalya: 109 Alanya: 110 Ankara: 111 Bursa: 112 Çanakkale: 113 Yunanistan: 114   Hırvatistan: 115 Karadağ: 116

Whatsapp        :  +90 536 233 8888

e-mail                :  info@woytour.com

instagram       :  https://www.instagram.com/woytour/

Facebook         :  https://www.facebook.com/woytour/

Blogger             :  https://woytour.blogspot.com/

Bize Ulaşın:

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Havası oksijenli havası olan ormanlar arasında gizlenmiş antik kentlerle Antalya, beklediğinden çok daha fazlasını sunan bir tatil cenneti.

 

Antalya , M.Ö. 158-138'de, Bergama Kralı II. Attalus tarafından Attaleia şehrine adını verdiler. O zamandan beri sürekli olarak ikamet edilen Roma döneminde güçlü koruyucu duvarlarla çevriliydi. Bizanslılar ve Selçuklular şehri Osmanlı yönetimi altına girmeden önce arka arkaya işgal ettiler.

“Antalya şehrin adı olan bir körfezin sonunda yer alır ve denize paralel uzanan yeşil bir plato üzerine uzanır. Mavi denizi, parlak gökyüzü, dağlarının sürekli değişen rengi ve yemyeşil bitki örtüsü ile şehir bir renk festivalidir. ” 

Bugün, çok sayıda beş yıldızlı otel, tatil köyü ve eğlence tesisi ile dünyanın en sevilen turizm beldelerinden biridir. Antalya'nın dağlarda kayak yapma ve daha sonra yüzmek için kıyıya inme şansının yanı sıra, çok sayıda arkeolojik alanın ve harabelerin yakınlığı cazibesini arttırıyor. Şehrin her köşesinde farklı medeniyetlerden büyük sanat eserleri var. Kaleiçi'nin pitoresk eski mahallesinde, dar, dolambaçlı sokaklar ve eski ahşap evler antik kent surlarına bitişiktir. İmparator Hadrian MS 130'da Antalya'da Phaselis'i ziyaret ettiğinde, onuruna şehir surlarına Korint sütunları ile güzel bir şekilde dekore edilmiş üç kemerli bir kapı inşa edildi. Surların tek girişi buydu. Kapıyı çevreleyen iki kule ve duvarların diğer bölümleri yat limanının yanında duruyor. Kalekapısı Meydanı'ndaki saat kulesi de eski kentin kulelerinin bir parçasıydı. 13. yüzyılda Selçuklu Sultanı Alaeddin Keykubat tarafından yaptırılan, şehrin merkezindeki Yivli Minare Camii'nin zarif, yivli minaresi Antalya'nın simgesi haline geldi. Karatay Medresesi Kaleiçi semtindeki, aynı döneme ait, Selçuklu taş işçiliğinin en güzel örneğidir.

Antalya Satılık Yat 

Antalya Yat Kiralama

Alanya Tekne Turları

Alanya Tekne Turu Fiyatları

Antalya Yat Fiyatları

bottom of page