top of page

ARAMIZA HOŞGELDİNİZ

ARABANIZI KAYDEDİN

ÖDEME TAKVİMİNİZİ SEÇİN

BUGÜN KAZANMAYA BAŞLAYIN

Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum ?

"Araç Kiralamanın Profesyonel Platformuna Hoşgeldiniz"

     Üstelik tüm organizasyonu, en profesyonel şekilde O Car ve Oscar Filo Yönetiyor.  Başta Türkiye olmak üzere Dünyanın bir çok noktasında kiralama hizmeti veren ve  gerek yurt içi gerekse yurtdışı bulunduğu bölgelerin tamamında önemli rekabet konumlarında olan Oscar Denizcilik A.Ş. Markası olan "O Car" ve "Oscar Filo" Ailesine katılarak kazanmaya bugün başlayın. 

 

     Yılın sadece bir kaç haftası kullandığınız veya kullanmadığınız fazla aracınız varsa, aracınızı satmakta zorlanıyor veya hakettiği fiyatı bulamadığını düşünüyorsanız Ocar Sistemi tam size göre. Kullanmadığınız aracınızın bir çok giderinden bu yöntem ile kurtulun. Üstüne bir de gelir elde edin. Gelin sistemin nasıl işlediğine göz atalım.

Arabamı Sizin Aracılığınızla Nasıl Kiraya Verebilirim?

      Öncelikle Ocar 'a kiraya vereceğiniz aracınızın minumum 3 yaşın altında olması, aracın ağır hasar kaydının olmaması, kilometresinin 80.000 km. altında olması, arabanızın bakımlarının zamanında ve yetkili serviste yapılmış olması, araçta ruhsatında bulununanların dışında herhangibir değişilik veya mofikasyon olmaması, Araçta güvenli ve konforlu sürüşe engel hiçbir mekanik veya elektrik arızası bulunmamalıdır. Tüm elektronik ve elektrik aksam (örn. klima, gösterge panosu, elektrikli yan camlar, aydınlatma, sinyalizasyon ekipmanları vb.) çalışıyor olmalıdır.

 

 Şayet sahibi olduğunuz otomobil bu kriterlere uyuyorsa lütfen süreci başlatmak için sayfada bulunan "aracımı kiraya vermek istiyorum başvuru formu" nu doldurarak bize aracınız hakkında genel bilgi veriniz.

O Car Uzmanlarımız, sizinle en kısa sürede iletişim kurarak, aracınızın yıllık getirisi, çalışma biçimi, araba kiralama seçenekleri ve gerekli tüm detayları tarafınıza aktaracaktır.

Araç Alıp Kiraya Vermek?

Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum

Arabamı Kiraya Vermek İstiyorum

Aracımı kiraya vermek istiyorum sözleşme

Aracımı kiraya vermek istiyorum 2020

Aracımı kurumsal firmaya kiraya vermek istiyorum

Filoya araç kiraya vermek

Aracimi kiraya vermek istiyorum yorumlar

Aracımı kiraya vermek istiyorum 2020 İstanbul

Aracımı kiraya vermek istiyorum Antalya

Aracımı kiraya vermek istiyorum Ankara

Aracımı kiraya vermek istiyorum İzmir

Aracımı kiraya vermek istiyorum Bursa

bottom of page