top of page

BODRUM KOYLARI

BODRUM YAT KİRALAMA

Bodrum'un Yat ile Gezilecek En Güzel Koyları  

bodrumun-guzel-koylari

Türkiye'nin yerli ve yabancı turist cenneti Bodrum, Begonvilleriyle süslü evleri ve en güzel koylarıyla her yıl tatilcilerin gözdesi olmayı başarıyor. Bodrum'da yat kiralama yapınca gidilecek koylar neresi peki. Sizin için en güzel koyları bir arada toparladık. 

Bodrum Yat Kiralayıp Gezilecek Koylar

Tarihi M.Ö 1000 yılına kadar uzanan, konumu itibariyle Akdeniz ve Ege Denizi’nin kesişim noktasında yer alan, mavi tur tatilcilerinin vazgeçilmez lokasyonlarının başında gelen Bodrum, ülkemizin en önemli tatil bölgelerinden başında geliyor.   

Bilinen en eski adıyla “Halikarnassos” yani Bodrum, 12 ay boyunca yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yaparken, begonvil çiçekleriyle kaplı çevresi, mavi boyalı kapı ve pencereleriyle göz kamaştıran beyaz evleriyle Bodrum, antik tiyatrosundan Bodrum Kalesi’ne kadar saymakla bitmeyecek birçok antik ve tarihi yapıya ev sahipliği yapıyor. 

Bodrum’da yat kiralama ve mavi turlarla birbirinden güzel koylara kolaylıkla ulaşmak mümkün 

Turistlerin çoğuna göre turizmin başkenti olarak kabul edilen tatil cenneti Bodrum’da yat kiralama ve mavi tur yolculuklarıyla birbirinden güzel koylara ve plajlara kolaylıkla ulaşmak mümkün durumda. Göktürkbükü Cennet Koyu, Gümüşlük Koyu, Yalıkavak Koyu, Akyarlar Karaincir Koyu, Akyarlar Meteor Koyu, Bitez Koyu, Bağla Koyu, Kargıcak Koyu, Mazı Köyü gibi birbirinden eşsiz birçok koya ve plaja sahip Bodrum’da, yat kiralama ile ya da mavi turlarla bu eşsiz koylarda keyifli anlar geçirebiliyorsunuz. Keyifli anların sonrasında huzurlu ve sessiz bir gece geçirmeyi tercih edenler olduğu gibi, lüks yatlarda bitmek tükenmek bilmeyen partilerle unutulmaz bir gece geçirmek de mümkün. 

Tarihi yapıları yat kiralama ya da mavi tur eşliğinde Oscar Denizcilik tarafından sağlanan lüks yatlarla görebilirsiniz 

Bodrum’un koylarından sonra ilk kadın amiral olan Kraliçe I. Artemisiya’yı yetiştiren Bodrum’un tarihi yapılarını yat kiralama ya da mavi tur eşliğinde Oscar Denizcilik tarafından sağlanan lüks yatlarla konforlu bir şekilde gerçekleştirebilir, tarihi yapıları izledikten sonra birbirinden güzel koylara yelken açabilirsiniz. 

Yat kiralama hizmeti ile lüks yatlarla Oscar Denizcilik farkıyla mavi tur gerçekleştirebilir, konaklayabilir, unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. 

Gümbet, Türkbükü, Gümüşlük, Turgutreis gibi her biri birbirinden ünlü tatil bölgeleri, her biri birbirinden güzel koylara ve eşsiz antik yapılara marinadan gerçekleştirebileceğiniz yat kiralama hizmeti ile kolaylıkla ulaşabildiğiniz gibi bu lüks yatlarla Oscar Denizcilik farkıyla mavi tur gerçekleştirebilir, konaklayabilir, unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. 

Profesyonel ekibi, bölgeye hakimiyeti ve müşteri memnuniyetiyle Yat kiralama ve mavi tur etkinlikleri deyince ilk akla gelen Oscar Denizcilik, sizi dünyanın önemli koylarında eşsiz bir tatile davet ediyor. 

bottom of page