top of page

Kurumsal Yat Kiralama

Oscar Denizcilik A.Ş. 40 Ülke 30.000 Üzeri Yat ve Tekne

Kurumsal Yat Kiralama

 

BİR SONRAKİ KURUMSAL MEKANINIZI LÜKS BİR YAT HALİNE GETİRİN

Lüks bir 'kurumsal yat kiralama', potansiyel müşterileri etkilemek, çalışanların moralini artırmak ve ekip oluşturma egzersizlerini benzersiz ve unutulmaz ortamlarda uygulamak için harika bir platform sunar.

Süper yatlı bir organizasyonda bulunan muhteşem arka planlar, canlı atmosfer ve benzersiz hizmet, büyük bir etki yaratan endüstri ağı, resmi iş toplantıları ve özel etkinliklere ev sahipliği yapmak için mükemmel bir şekilde uygundur.

Zarif akşam etkinliklerinden hafta boyu süren yolculuklara kadar herşey düşünülür. Şirketiniz için kiraladığınız yat şirketinizin ihtiyaçlarına ve hedeflerine özel olarak tam bir gizlilik sağlamaya özen göstererek sonsuz aktivite ve lezzetli yemekler ile donatılmıştır.

Toplantılar ve Konferanslar
Kurumsal yat kiralama , önemli toplantılar düzenlemek veya ofisin dikkat dağıtıcı unsurlarından uzakta bir iş anlaşmasını kapatmak isteyen yöneticiler arasında giderek daha popüler hale geldi. Kiralama bir yat, müşteriler ve tedarikçilerle rahatlık içinde ilişkiler kurmak için mükemmel bir fırsat sunarken, ev sahibi mevcut seçim esnekliğinden yararlanabilir.

Lüks kiralık yatlar, konferans salonları ve resmi toplantı alanları gibi özel gereksinimleri karşılamak için çok çeşitli tesisler sunabilir. Yerleşik iletişim ekipmanı, evdeki ofisinizle kolay ve güvenilir bağlantılar sağlamak için Wi-Fi, dahili telefon ve e-posta erişimini içerebilir.

Birçok lüks charter süperyatında, konfor ve takdirden ödün vermeden benzersiz ve gayri resmi bir ortamda yapılacak toplantılar için mükemmel olan açık havada muhteşem yemek alanları bulunmaktadır. Kurumsal yat kiralama, rahat ve davetkar bir ortamda iş ve zevk arasında mükemmel bir denge sunar.

Kurumsal Etkinlikler ve Ürün Lansmanları
Charter yat, bir şirket partisi veya konuklarınızı ağırlayacağınız herhangi bir etkinlik için, farklı konumların ve rakipsiz lüksün inanılmaz yönü ile kara tabanlı bir mekanın tüm avantajlarını da kapsayan taze ve yenilikçi bir mekan sunmaktadır. Kurumsal bir etkinlikte her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlamak için deneyimli bir kiralama ekibinin bilgi ve uzmanlığıyla işinizin ve müşterilerinizin özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde uyarlanabilir.

Bazı büyük kurumsal kiralık yatlar, günlük kiralama için 140 kişiye kadar misafir ağırlayabilir ve 80 kişiye kadar misafiriniz lüks ve konforlu bir şekilde uyuyabilir, böylece tam donanımlı kurumsal etkinliğinizle işinize odaklanabilirsiniz. Kiralamış olduğunuz kurumsal süperyatınızı neden bir sonraki şirket etkinliğinize ev sahipliği yaparken, Monte Carlo limanının veya Cannes'daki Port-Pierre Canto'nun ışıltılı atmosferi arasında demirlemeyesiniz ki?

Kurumsal Eğlence ve Ağırlama
Kurumsal bir yat kiralama, en iyi performans gösteren çalışanlar için bir teşvik veya ödüllendirme programının bir parçası olarak dünyanın dört bir yanından prestijli etkinliklerle çakışacak ve mevcut veya potansiyel müşterileri eğlendirecek şekilde düzenlenebilir. Heyecan verici bir atmosferde ekip bağını güçlendirmek için de ideal olabilir.

Amerika Kupası, Abu Dabi Grand Prix ve Rio Carnival gibi etkinliklerin hepsi kurumsal organizasyonlar için giderek daha popüler bir hale geliyor; neden statik bir charter ayarlamıyor ve ön sıradaki koltuğunuzu ayırmıyorsunuz? Statik charter, yatın bir etkinlik boyunca bir marinaya demirlenebileceği ve zengin bir eğlence tesisi veya muhteşem görüntüleme platformu olarak kullanılabileceği anlamına gelir. Kurumsal eğlencenin keyfini dünyanın en heyecan verici etkinliklerinden birinin ön sırasından daha iyi nasıl çıkarabilirsiniz?

Takım Oluşturma
Şirket charterları meslektaş ilişkilerini geliştirmek ve ekip bağını teşvik etmek için harika bir fırsattır. Ekip oluşturma egzersizleri, ekiplerin birlikte çalışabileceği veya bazı rekabet sever ekiplerin rekabete girebileceği su sporları veya kıyı gezilerini içerebilir.

Çok sayıda misafiri mümkün kılmak için, yatlar yola çıkmadan önce bir filodan kiralanabilirler. Charter yat filosu, teknede konukların çalışma ilişkilerini geliştirirken rekabetçi ruhun tahtlarından yararlanabilecekleri ek aktivitelere izin verir. Yatlar yanaştığında, konuklar ekip bağı ve ağı oluşturma için harika olan meslektaşları ile karışırken bir yattan diğerine geçebilirler.

Personel Teşvikleri
En iyi performans gösteren çalışanları ödüllendirmek söz konusu olduğunda, sıkı çalışmalarını ve son başarılarını tebrik etmek için lüks bir yat kiralamadan daha iyi bir yol yoktur. Yüksek başarılı çalışanlar, eşleri ve aileleriyle birlikte, bir hafta boyunca bir charter deneyimini yaşayabilirler. Herkesin eğlenebilmesi için sağlanan su oyuncakları ve lüks olanaklar bu deneyimi unutulmaz kılacaktır. Bu eşsiz ve olumlu iş teşviki, çalışanları benzersiz bir şekilde motive ederek kendilerini değerli, ödüllendirilmiş ve tamamen gençleşmiş hissetmelerini sağlayacaktır.

Rezervasyon sırasında dikkat edilmesi gerekenler
Kurumsal bir yat kiralama için kullanabileceğiniz birçok seçenek göz önünde bulundurulduğunda, sorunsuz ve başarılı bir kiralama deneyimi için tüm gereksinimlerin en ince ayrıntısına kadar karşılandığından emin olmak önemlidir. İş hedefinize, bütçenize ve potansiyel sonuçlarınıza odaklanmak genel sürecin ayrılmaz bir parçasıdır ve yat rehberiniz size bu konuda yardımcı olacaktır.

Deneyimli bir şirket kiralama ekibi büyük yatlarla ve tesis dışı catering şirketleriyle anlaşarak yat kiralamalarınızın partinize uygun olmasını sağlamak için eşsiz bir fırsat yaratabilir.


Denizcilik düzenlemelerine tabi olarak, birçok lüks yat maksimum sekiz ila on iki charter misafirini barındırabilir, bu nedenle daha büyük partiler için charter yat filosunu dahil etmek bir seçenek olabilir. Bu makul bir bildirim ve daha fazla hazırlık gerektirse de, sonuç gerçekten muhteşem olabilir.

Statik yat kiralama için konukların maksimum kapasitesi, seçtiğiniz yatın boyutuna bağlı olarak değişebilir, bu nedenle davet edilen misafir sayısını kontrol edin. Buna ek olarak, lüks bir yatta kurumsal bir etkinlik düzenlemeyi seçerseniz, yüksek topukluların neden olabileceği herhangi bir hasar veya sürtme izlerinden güverteleri korumak için koruyucu halı gerekebilir.

Tüm izinler yat sahibinin otoritesine bağlı olduğu için kurumsal düzenlemenin açıklığa kavuşturulması önemlidir.
Unutulmaz bir şirket kiralamasına ilham olması için çarpıcı yat seçeneklerine göz atın

bottom of page