top of page

MAVİ YOLCULUK

MAVİ TUR

TARİHİNİ BELİRLE

BROKERIN İŞLEMİNİ TAMAMLASIN

MAVİ TUR YAT TATİLİ

"Farklı Bir Tatil Deneyimine Hazır Olun"

Oscar Denizcilik 40 tan Fazla Ülkede 30.000 Üzerinde Yat ve Guleti ile Hayallerinize Yelken Açmaya ne Dersiniz. Dünyadaki En Güzel Destinasyonlar Sizi Bekliyor.

Son yıllarda en ilginç ve en çok tercih edilen turlar, mavi tur turları sizi korkutmuyor. Müşterilerini uygun fiyatlarla memnun eden ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizi eğlendirmeye hazır olan Oscar Denizcilik , uygun ödemelerle mavi bir yolculuğa çıkma fırsatı sunuyor. Web sitesinden ulaşabileceğiniz ve iletişim kurabileceğiniz şirketle bu eşsiz maceranın bir parçası olun. Tercih ettiğiniz kabin kiralama veya gulet kiralama ile sorunsuz ve keyifli bir yolculuğun heyecanını yaşayın. İster ailenizle, ister arkadaşlarınızla seyahat ediyor olun, hem heyecan, macera hem de sakinlik yaşayacaksınız.

Şirketimizin web sitelerini inceleyerek en iyi fiyat kategorisinde seyahatiniz için mavi bir seyir paketi veya gulet kiralayabilirsiniz. Medeniyetlerinin yüzyıllardır yaşadığı bu adaları keşfetmenin keyfini yaşayın.

 

Özellikle Türk ve Yunan adalarının tüm güzelliklerini kendi gözlerinizle görmeye hazır olun. İstediğiniz yerde kolayca yüzebilirsiniz, saat dilimini unutmanızı ve yerinizi mümkün olan en kısa sürede ayırmanızı sağlayan bu eşsiz maceraya geç kalmayın. Şehrin kalabalığından günlük yaşamınızın kalabalıklaşmasına, stres yaratan sorun gidermeye kadar, bu yolculuk tam anlamıyla hayatımda bir dönüm noktasıdır. Boyut Size özelleştirilmiş hizmet vermeye hazır eğitimli ve deneyimli çalışanlarımıza göre, muhtemelen adınızı bile duymayacaksınız. Bodrum, Marmaris, Göcek ve Yunan adalarının bilinmeyen yönlerini gözlerinizle görün ve ruhunuzdaki deneyimleri hissedin.

 

Mavi yolculuk fiyatlarının kabininizin çeşitli nedenlerini belirlemesi gerekir. Firmamız fiyat açısından alternatif ödeme seçenekleri ile ilgili her boyutta hizmet vermeyi hedeflemektedir. Geçmişte lüks olarak nitelendirilen bu geziler veya turlar bugün çok fazla harcamaya gerek kalmadan gerçekleştirilebilir. Özellikle bugün işgücündeki artış ve ülkemizin ekonomik seviyesi nedeniyle, herkes bu yolculuklara her an devam edebilir. Oscar Denizcilik , müşterilerinizin taleplerine her türlü cevabı cevaplayacaktır. Bu eşsiz maceraya başlamak için acele edin ve erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.

 

Ailem veya arkadaşlarımla keyifli ve lüks bir yolculuk yapmak istiyorsanız turlarımıza uygun bir fiyata katılabilir veya her türlü hizmeti alabilirsiniz.

Sunduğumuz kolay ödeme seçenekleri ile Mavi Yolculuk'taki tüm sıkıntı, stres ve yoğun çalışma programından en kısa sürede çıkabilirsiniz.

 

Jenerik rehberlerimizden bilmediğiniz nesillerin hikayeleri, yaşamları ve deneyimleri hakkında size bilgi verilecektir. Hayatınızda kullanabileceğiniz tüm yolculukları unutmanızı garanti eden mavi yolculuk, bitirmek istemediğiniz muhteşem bir yolculuk içindir ve tekrar çıkmak için sabırsızlanıyorsunuz. Aileniz veya arkadaşlarınızla bu yolculuklarda farklı adaları ve koyları keşfederken, aynı duyguları hayatınızın mutluluğu ile paylaşın ve doğanın gizemini paylaşın.

MAVİ TUR TEKNE KİRALAMA NEDİR?

 

Günlük şehir hayatı boyunca insanlar. Birbirleri için çok eğlenceli uygulamalar var. Mavi tur bunlardan oluşur. Mavi Yolculuk'ta bir gulet, yelkenli veya motor yat kiralayarak içinizdeki Akdeniz'in tüm güzelliklerini hissedebilirsiniz. Mavi turdaki tüm tatilciler, tatilin tadını çıkardıklarını söyledi. Sınırsız denizin tadını çıkarmak için kendi yelkenli teknenizi kiralayabilir veya tekne ile birlikte kaptanı ve mürettebatı kiralayarak konforun keyfini çıkarabilirsiniz. Teknenin kiralama ücreti tekneyle gider. lüks bir yat kiralamak sizi daha ayrıcalıklı yapacaktır. Teknenin yanında bir kaptan kiralamak size tam bir mavi yolculuk deneyimi sağlayacaktır

MAVİ TUR TARİHÇESİ

Mavi bir tura çıkmak, ilk önce belirli bir entelektüel tarafından ortaya konan bir olgudur. Eski hayatta yaşayan şairler ve ressamlar gibi doğal güzelliklere ilgi gösteren insanlar bu yolculuğa bu ismi verdiler. İsmi insanları rahatlatan ve denizin rengini alan bir renk olan bu tura katılmak isteyen herkes katılabilir veya katılabilir. Mavi ve güneş Akdeniz'de birleştiğinde ve boyut bu tabloya dahil edildiğinde, tüm stresinizden kurtulursunuz. Mavi Tur'u sevdiklerinizle birlikte kullanabileceğiniz keyifli ve rahatlatıcı bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

MAVİ TUR TEKNE KİRALAMA

 

Bu tatile Mavi Yolculuk teknesi kiralayarak başlayacaksınız. İstediğiniz kişiyi belirterek daha büyük yat ve tekne kiralama gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Tekne Mavi Tur Güzellikleri turlar dünyanın herhangi bir yerinde düzenleniyor. Ancak Akdeniz'in en güzel ve gizli olduğu için keşif yapma ayrıcalığını elde etmek için tekneyle Akdeniz turuna çıkmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Mavi turda sevdiklerinizle birlikte alacağınız en gizemli ve görünmeyen yerleri keşfederek farklı bir tatil deneyimi yaşayacaksınız. Talep üzerine tekne kiralama ve yat kaptanı da temin edilebilir. Bu tür hizmetlere ek olarak, tatilcilere bağlı hostes de tahsis edilir. Akdeniz'de burada soğuk içecekler ve yiyecekler servis edilecektir.

MAVİ TUR GULET FİYATLARI

 

Mavi Tur Gulet Fiyatları: Ana teknelerden biri olan mavi tur guletleri, deniz tutkunlarının yıllardır bu tatili yapmasında etkili olmuştur. Mavi Tur guletleri, sıcak ortamı ve geniş yaşam alanları ile unutulmaz tatillerimiz içindir.Lütfen Mavi Tur guletlerimize bakın

MAVİ TUR MOTORYAT FİYATLARI

Hem Yunan adalarında kullanılabiliril gücü sağlayan yüksek beygir gücüne sahip motorlarla uzun mesafeler, kısa sürede Türkiye'ye ulaşacak ve mümkün olan en kısa sürede görüntüleme için çok daha fazla alan sunuyor. Mavi Yolcu Motor Yatlarını görmek için lütfen tıklayınız.

Mavi Tur Yelkenli Kiralama Fiyatları

Sürücü belgeniz varsa, size sunacağımız yelkenli tekne seçeneklerinden birini alıp mavi rüzgara bırakabilirsiniz. Mavi yolculuk yelkenli tekne kiralama fiyatları için lütfen

BODRUM MAVİ TUR

Bodrum'un mavi yolculuklarında Bodrum'un gizli koylarını ve gözlerden uzak yerlerini keşfederek farklı bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Kimsenin tercih etmediği tarihi yerleri farklı amaçlar seçerek keşfedebilirsiniz. Halikarnas Balıkçısı'nın Bodrum'dan başlattığı mavi turlar da mevcut

MARMARİS MAVİ TUR

 

Marmaris'ten kalkan Mavi Yolculuk Hisarönü Körfezi ile Bozburun, Seilimiye, Orhaniye, Bencik Köyü ve Datça arasında yer alıyor.

GÖCEK MAVİ TUR

 

 Kleopatra Hamam Koyu, Bedri Rahmi Köyü, Tersane Adası, Zeytin Adası ve daha fazlası planda sizleri bekliyor. Göcek Mavi Turu.

FETHİYE MAVİ TUR

 

Güneydeki en büyük şehirlerden biri olan Fethiye, mavi yolculuğun önemli ayaklarından oluşmaktadır.

 

KAŞ MAVİ TUR

 

Fethiye'nin bir sonraki önemli limanlarından Kaş, çok ilginç olan tarihi ve çarşıların doğal yapısı ile mavi tur rotalarından oluşuyor. Meyisâde Kaş güzergahının popüler yerlerinden oluşmaktadır. Kaş Mavi Yolculuk için lütfen tıklayınız ...

MAVİ TUR REHBERİ

 

Mavi yolculuk rotalarına ek olarak, denizden keşfedilecek yerleri görmek için alternatif rotalar da öneririz.

 

ÇOCUKLARLA MAVİ TUR

 

Mavi Tur ayrıca çocuklu aileler için oldukça çekici bir tatil. Bu şekilde ailenizle keyifli zaman geçirebilir ve tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Akdeniz gibi tüm güzelliklerin kombinasyonu, tek bir yerde büyüklüğünün unutulmaz anılarını verecektir. Mavi yolculuk asla pişman olmayacaksınız ve istediğiniz kadar uzatılabilecek bir tatil seçeneğidir. Lütfen önceden bizi bilgilendirin. Tekne ve yat sahipleri daha önce başka birine kiralama işi yapmadıysa, mavi yolculuğunuzu geliştirmemeniz için hiçbir neden yoktur. Mavi turu bitirdikten sonra, bir yıllık rahatlama depolayacaksınız. Ayrıca, önceki deneyimde kalmanın tüm yorgunluğunu ve stresini yaşıyoruz.

MAVİ TUR AKTİVİTELERİ

 

Dünyanın en güzel köşelerinden biri olan güneybatı Anadolu kıyıları, burada sadece mavi yolculuk turları için ev ortamında kullanılabilir. Geçen yılki nüfusta önemli ölçüde büyüyen bu ölçekle, büyük şehrin stresli yaşamlarına biraz nefes alıyor. Mavi kruvaziyer tekneleri, gün boyu teknede okuma ve güneşlenme ve bazı aktivitelere katılma için harcayabilir. Kısa yürüyüşler: Rotadaki koylarda kullanılır, kısa yürüyüşler, Likya kıyı kentleri, Aziz Nicola Adası kalıntıları, terk edilmiş Yunan Köyü Kaya Köyü, Knidos Antik Tiyatrosu Dalyan caunos ve Çamur Banyosu vb. yürüyüş parkurları vardır. Su Sporları: Tekne Turlarındaki teknelerde olta, şnorkel takımları ve kanolar gibi motorsuz su sporları ekipmanlarını kullanabilir veya rotanızdaki koylardaki özel şirketlerden günlük motorlu su sporları için gerekli olanları kullanabilirsiniz. (Jet Ski, ringo, muz, su kayağı vb.) Dalış: Ofisimizi önceden bilgilendirmeniz şartıyla, rotadaki dalış noktalarında partner dalış şirketlerimizle bir dalış yapabilir ve su altı yaşamının çalıştığını görme şansına sahip olabilirsiniz. Paraşüt: Mavi güzergahınız Fethiye ve Marmaris arasındaysa ve uçmak nasıl bir his olduğunu merak ediyorsanız, Ölüdeniz'in doyumsuz manzarasını babadağdan (2000 m) göreceksiniz. Türk Gecesi: Eğlenmek istiyorsak, teknede akşam yemeği düzenleyebilir, burada bölümleri ve eğlenceleri eğlendirebiliriz. Masaj: Sertifikalı ve uzman masözlerin yardımıyla, kaslarınızdaki gerginliği azaltarak tüm yılın yorgunluğunu hafifletebilirsiniz.

Mavi Yolculuk Yat Kiralama

bottom of page