top of page

Süper Lüks Yat Kiralama

Oscar Denizcilik A.Ş. 40 Ülke 30.000 Üzeri Yat ve Tekne

Süper Yat Seyahati

 

LÜKS KONAKLAMANIN ÖZÜ

 

En yüksek kalibreli lüks döşemeye sahip çarpıcı iç mekan dekoruyla konuklar, en üst düzeyde gizlilik söz konusu olduğunda zorluk çekmeyecekler.

 

Konuk alanları arasında çoğu süperyat çarpıcı bir ana süite sahiptir. Bu genellikle gemideki en büyük devlet odasıdır ve kiralama partisinin Sahibi veya "başkanının" uyuyacağı yerdir. 

 

Master süit, okyanusa bakan bazı özel güverte alanlarına veya bazı durumlarda, manzaralı tipik odanıza kıyasla muhteşem manzaralar sunan kat uzunluğundaki pencerelere sahip olabilir.

 

 Bazı büyük yatların üzerinde, bir daireye ek olarak ana süite bağlı özel bir salon alanı da bulabilirsiniz, bu da işlerini tatillerine dahil etmek isteyenler için idealdir.

Bazı yatlar, genellikle gemideki ikinci en lüks süit olarak kabul edilen bir VIP süitine de sahip olabilir. Ayrıca, diğer konaklama birimlerinde, bazıları mermer ve granit tezgahlarda döşenmiş en-suite olanaklara sahip güzel dekore edilmiş konuk odaları bulunmaktadır. 

 

Kral ve Kraliçe boy yataklar genellikle düz ekran televizyonlar ve bazı durumlarda ile güzel rafine ahşap dolaplara ek olarak iPod yerleştirme istasyonları bulunur

 

İkiz yataklı devlet odaları da yaygındır, bazıları çocuklu aileler için ideal olan bir pullman rıhtımına (aşağı çekilebilir ranza) sahiptir.

Tipik olarak, kiralık süperyatlar 8 ila 12 kiralık konuk ağırlayabilir. 

 

Tipik olarak, kiralık süperyatlar 8 ila 12 konuk ağırlayabilir.

 

Bazı büyük yatlar daha fazla uyumak için sertifikalı olmalarına rağmen, bu deniz düzenlemelerine tabidir.

 

Charter partinizin bu sayıları aşabileceğinden şüpheleniyorsanız kapasiteyi kontrol ettiğinizden emin olun.

 

Gerçek lüks ve tarz içinde konuklar, evden uzakta daha çarpıcı bir evde kendilerini iyi hissedecek.

bottom of page