top of page

Lüks Yat Oyuncakları

Oscar Denizcilik A.Ş. 40 Ülke 30.000 Üzeri Yat ve Tekne

Süper Yat Oyuncakları

 

CHARTER YATTA EĞLENCENİN KISA BİR ÖZETİ

Lüks bir kiralık yat, su bazlı eğlenceyi canlandırmak için mükemmel seçenekler sunar. Son yıllarda, süper yat oyuncakları ve aksesuarlarındaki ilerlemeler ve yenilikler, muhteşem bir ortamda saatlerce eğlenceyi garantiledi.

 

Aşağıda ana tip oyuncakların bir listesi bulunmaktadır:

 

Çekilebilir Sisme Oyuncaklar

 

Lüks kiralık yatlar için en popüler oyuncaklardan bazıları, yüksek hızda çekilen ve dalgalar üzerinde heyecan verici saatler geçirten muz ve donutlar gibi çekilebilir şişme malzemeleridir. Şişme botlar, daha küçük alanlarda depolamak için mükemmeldir ve kiralık yatın mümkün olduğunca çok seçenek taşımasına olanak tanır.

Rüzgar Sörfü ve Uçurtma Sörfü

 

Rüzgar sörfü veya uçurtma sörfü yaparken okyanusun yüzeyinde kaymaktan daha büyük bir heyecan yoktur. Gerekli ekipmanı stoklayan birçok lüks yat RYA onaylıdır, yani gemideki bir mürettebat üyesi eğitimli eğitmen olacaktır. Böylece, gemideki yeni başlayanlar bile yeni bir beceri kazanabilir ve rüzgar sörfü ile uçurtma sörfü heyecanını yaşayabilir.

Ayakta Kürekli Sörf Tahtası, Kayak ve Kanolar

 

Ayakta kürekli sörf tahtası, kayak ve kanolar, lüks bir charter yatındaki konukların sahil ve göllerin tadını kendi hızlarında çıkarmaları için harika ve güvenli bir yoldur. İster dolambaçlı orman nehirlerini keşfetmek, ister geniş açık dalgalarla bir öğleden sonra geçirmek olsun, kayaklar ve kanolar hem acemiler hem de deneyimli kürekler için uygundur.

Şişme Oyuncaklar ve Su Parkları

Bazı kiralık lüks yatlar, trambolinlerden, ağlara , denge kirişlerinden deniz salıncaklarına, kadar her şeyi içerebilen tüm şişme su parklarını taşır.

Jet Ski ve Waverunners

 

Genellikle Jet Ski veya WaveRunners olarak bilinen kişisel su araçları (PWC) çok yönlü, eğlenceli ve heyecan vericidir. PWC lisanslara, yaş ve güvenlik kısıtlamalarına tabidir, unutulmaz su sporu deneyimlerini bir charter tatiline dahil etmenin harika bir yoludur.

Su Kayağı, Wakeboards ve Kneeboards

İster deneyimli ister acemi bir su kayakçısı olun, charter yatları, camsı sularda slalom yapma veya bu heyecanı ilk kez deneyimlemenize yardımcı olmak için gerekli ekipmanlarla doludur. 

 

Seabobs

Seabobs, kiralık yatlar için popüler bir oyuncaktır. Elektrikli sualtı scooterları olarak da bilinen bu çevre dostu, jet akışı ile çalışan oyuncaklar, deniz yüzeyi boyunca su altı keşiflerine yardımcı olmak için mükemmeldir

Süper Yat Su Kaydırakları

Şişme su kaydırakları, mevcut en heyecan verici süper yat aksesuarlarından biridir. . Birçok şekil ve boyutta hazırlanmış olan her kaydırak, süper yatlara uyacak şekilde yapılır. Her yaş için mükemmeldir.

Yüzen Havuzlar

Bazı lüks kiralık yatlar ayrıca güvenli, kapalı bir yüzme alanı için tasarlanmış yüzen havuzlarla donatılmıştır. Çocuklarınız burada saatlerce eğlenirken ve denizdeki yaşamı kaçırmayın.

Denizaltı ve Su Altı Oyuncakları

 

Son olarak denizaltı ve diğer su altı oyuncaklarından bahsedelim. En son teknoloji ile donatılmış olan tesisler, konukları tam bir konfor ve güvenlik içinde sualtı keşfi için okyanus yüzeyinin altına taşıyor. Nihai dalış deneyimi sunulan yolcular, zahmetsiz kontrol ile büyüleyici deniz yaşamına girebilirler.

bottom of page