top of page

TEKNEDE DÜĞÜN

TÜRKİYE TEKNEDE DÜĞÜN

TEKNEDE DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Teknede Düğün

Teknede Düğün Fiyatları 2020 listelerimiz güncellendi. Türkiye'nin lider yat kiralama firması Oscar Denizcilik Tekne Düğün Organizasyonları ile İstanbul, İzmir, Antalya, Çeşme ve Fethiyede bu en güzel ve özel gününüzü Oscar Denizcilik Tekneleriyle yaşamak istermisiniz. 

Oscar Denizcilik A.Ş. Teknede Düğün 2020 Fiyatları

" Teknede Düğün İstanbul" 

Düğün Teknelerimiz

İzmir Düğün Teknesi, Antalya Düğün Teknesi, İstanbul Düğün Teknesi

 

Teknede Düğün İstanbul

Teknede Düğün Fiyatları

Teknede Düğün Yorumları

Teknedcde Düğün Nasıl Olur

Teknede Düğün 2020 Fiyatları

Teknede Nişan

Teknede Nişan Fiyatı

Nikah Sonrası Teknede Eğlence

teknede-dugun
gemide-dugun
tekne-dugun
teknede-dugun

İstanbul Tekne Kiralama Fİyatları

Düğün, Tekne Düğünü, Teknede Düğün, Düğün Teknesi, 

Teknede Düğün Uygun Fiyatlı

Tekne Düğünleri Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Kelimenin her anlamında deniz olan bir düğün için, bir tekneden daha iyi bir mekan yoktur. Burada yüzdürme bir bash yapmadan önce dikkate almanız gereken hemen hemen her şey:

Tüm Etkinliğiniz İçin Bir Mekan.
Tüm düğününüz gemide gerçekleşebilir, bu nedenle herkesi tören alanından resepsiyona taşımak için lojistik ve ekstra masraf konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Bir açık hava üst güverte töreni, ardından ikinci güvertede kokteyl saati ve yerden tavana pencereli zarif, kapalı bir yemek salonunda oturma yemeğiyle evlilik yolculuğunuza başlayın. Çok rüya gibi, değil mi?

Her Şey Dahil Paketler.
Birçok tekne, tesis bünyesindeki bir düğün koordinatöründen catering, bar ve kekin yanı sıra nevresim, çin ve sofra takımı ürünlerine kadar her şey dahil paketler sunar. Bazılarında dahili DJ ve ses sistemi ile birlikte bir ev DJ'i de vardır. Ve çoğu zaman geminin Kaptanı da lisanslı bir memurdur! Ayrıca profesyonel eğitimli (ve üniformalı!) Deniz ekibinin, Maitre'd, barmenlerin ve servis personelinin günün sorunsuz geçmesini sağlamak için orada olduğunu bilerek rahatlayabilirsiniz.

Karşılanabilirlik.
Sudaki bir düğün, düğümü bağlamak için uygun maliyetli bir yoldur. İster özel bir oda ayırın, ister teknenin tamamını kiralayın, birçok gemi bütçenize uyacak çeşitli paket seçenekleri sunar. Ve birçoğu her şey dahil olduğundan, doğal olarak paranız için daha fazla patlama elde edersiniz.

Adama Yemin Etti.
Pitoresk liman, sahil ve ufuk çizgisi manzaraları sayesinde - çarpıcı bir gün batımı olasılığından bahsetmemek bile - su üzerinde evlenmek görsel bir muamele. Bazı muhteşem düğün fotoğraflarınız olacak ve misafirleriniz yakında bu panoramik tören zemini unutmayacak. Ayrıca, doğru zamanlanmışsa, meşhur altın saatte yemin edebilir veya güneş ufkun altına düştüğünde büyülenmiş misafirlerinize kokteyller sunabilirsiniz.

Potansiyel "gizli" ücretler.
Tekne düğünleri genellikle bütçe dostu olsa da, farkında olmak istediğiniz deniz taşıtlarına özgü bazı potansiyel ücretler vardır. Tekne kiralama şirketine rıhtım, yakıt, servis ücretleri, vergiler ve bahşişler gibi ek masraflar ile olası izin veya liman masrafları hakkında bilgi alın.

Sınırlı alan.
Pahalı bir mega yat rezerve etmedikçe, büyük olasılıkla konuk listenizi küçültmeniz gerekecektir. Teknelerde kaç yolcuya izin verildiği konusunda kısıtlamalar vardır. Tekne turundan konuk sayınızı güvenli bir şekilde alacak kadar büyük bir gemi istemek isteyeceksiniz.

Katı düzenlemeler.
Kapasite sınırlarının yanı sıra, birçok teknenin dekor kısıtlamalarından (açık alev gibi) kalkış saatine kadar başka kısıtlamaları vardır! Modaya uygun geç konuklar tam anlamıyla tekneyi özleyebilir ve düğününüz uzaklaşırken iskelede sıkışabilirler. Herkesin zamanında kalkışa hazır olmasını sağlamak için düğün davetiyenizde listelediğiniz başlangıç ​​zamanına bir miktar yastık yerleştirin.

Gemide sıkışıp kaldın.
Bir teknede düğün yapmadan önce konuk listenizi düşünün. Örneğin, bir an önce ayrılması gerekebilecek çağrıda bulunan doktorlar tam olarak yapamazlar! Tekneniz rıhtıma yanaşmadıkça, birkaç saat boyunca suyun üzerinde olacaksınız. İyi haber şu ki, birçok tekne kiralama, gerektiğinde insanları iskeleye geri götürmek için su taksileriyle ortaklık yapıyor ve acil durumlarda su ambulansları bile var.

Önceden tekerlekli sandalye erişilebilirliği hakkında bilgi alın.
Bazı gemilerin tekerlekli sandalye erişimi sınırlı olduğundan, üst güvertede düğün töreni yapmak isterseniz yaşlı veya engelli konukları göz önünde bulundurmanız gerekir. Birçok teknenin ayrıca oldukça dar koridorları, sarma merdivenleri ve yüksek eşikli kapıları vardır, bu nedenle tekne mekanınızı seçerken hareketlilik sorunları olan misafirleri aklınızda bulundurun.

 1. Deniz tutması olasılığı için hazırlanın.
  Çoğu körfez veya liman gezisinde su, deniz tutmasının bir sorun olmayacak kadar sakin. Ayrıca, konuklar her zaman bu etken faktörünü en aza indirgeyen arazi manzarasına sahiptir. Ancak, misafirlerinizden herhangi birinin deniz tutmaya eğilimli olması durumunda hazırlıklı olmak istersiniz. Düğün web sitenize deniz tutmazlığıyla mücadele yolları hakkında bazı bilgiler eklemeyi düşünün ve gemide biraz zencefil çayı, zencefilli gazoz veya zencefilli şeker bulundurun.

 1. Günle ilgili ek ayrıntıları vurgulamak için bir düğün web sitesi oluşturun.
  Beklenen hava hakkında bir notla birlikte, rüzgara ve suya (ör. "Deniz kıyafetleri") dayanabilecek önerilen bir kıyafet kodu ekleyin. Tahminlere bağlı olarak, güneş gözlüğü veya güneş kremi getirmeyi önerin ve konuklara kazak veya ceket giymeleri gerektiğini hatırlatın. Ayrıca kadınlarınıza katılımcılara geminin kendisi hakkında bir başlık vermelisiniz (örneğin dik merdivenler), böylece stilettos yerine kama veya daire tercih edebilirler!

 1. Kötü hava durum planına sahip olun.
  Kalbinizi bir açık hava düğününde ayarladıysanız, düğün gününde yağmur veya çok kuvvetli rüzgar fikrini eğlendirmek istemediğinizi biliyoruz. Ancak su üzerinde bir düğün ile sert havaya hazır olmalısınız! Her durumda, koordinatörünüzle "Plan B" iç mekanı hakkında konuşun.

 1. Fotoğrafçıları fotoğrafçınızla tartışın.
  Tekne mekanınızın büyüklüğüne bağlı olarak, resmi fotoğraflar için sınırlı alan olabilir. Düğün yolculuğunuza başlamadan önce "ilk bakış" veya gelin partisi fotoğraflarını ayrı bir yerde çekmek iyi bir fikir olabilir.

 1. Bir teknede düğünle ilgili diğer etkinlikleri barındırmayı düşünün.
  Sudaki bir düğünün sizin için olduğuna tamamen ikna olmadıysanız, nişan partinizi, gelin duşunuzu, prova yemeğinizi birde ağırlamayı düşünün! Tüm düğününüzü gemide ağırlama taahhüdü olmadan bir tekne etkinliğinin denizcilik deneyimini yaşayacaksınız .

 1. Gemide gelin, damat ve / veya düğün partisi için değişen alanlar var mı? Yoksa tamamen giyinmiş ve yola çıkmaya hazır mıyız?

 2. Düğün gününden önce teknede prova yapabilir miyiz?

 3. Etkinliğimiz için ne zaman başlayabiliriz?

 4. Tekne kiralama ücretine kaç saat dahildir?

 5. Partimiz sırasında tekneyi özel olarak kullanacak mıyız?

 6. Etkinliğim planlanan seyir süresinden daha uzun sürebilir mi?

 7. Tekne belirli bir seyir rotasını takip ediyor mu yoksa sabit mi kalıyor?

 8. Kötü hava varsa ne olur?

 9. Kendi dekorumuzu getirebilir miyiz? Varsa, herhangi bir kısıtlama var mı?

 10. Kıyafet kodu / uygun kıyafetler nedir?

 11. Kendi catering / kek üreticimizi / DJ'imizi kullanabilir miyiz?

 12. Uçakta çocuklara izin var mı?

 13. Ne tür yiyecekler servis edilir? Belirli diyet ihtiyaçlarını karşılayabilir misiniz?

 14. Uçakta hayvanlara izin var mı? (Furbaby'nizin yüzük taşıyıcısı olmasını istiyorsanız!)

 15. Gemide hediyeler var mı?

 16. Bir konuğun erken ayrılması gerekirse ne olur?

 17. Cep telefonum su üzerinde çalışacak mı?

 18. Teknede ısıtma ve / veya klima var mı?

 19. Teknede bol miktarda yaşam koruyucusu var mı?

 20. Misafirlerim nereye park edecek? Kalkış yerine yakın mı?

 21. Geceleme için yakınlarda konaklama var mı?

 22. Mürettebat için bahşiş dahil mi?

 23. Prova yemeğimizi teknede ağırlayabilir miyiz?

bottom of page