top of page

YAT PARTİSİ

OSCAR DENİZCİLİK 2020 ÇEŞME BODRUM ANTALYA İSTANBUL YAT PARTİLERİ PROGRAMLARI

YAT PARTİLERİ

TEKNE PARTİSİ PROGRAMLARI

EĞLENCE BAŞLIYOR

OSCAR DENİZCİLİK 2020 YAT PARTİLERİ PROGRAMI

Eğlenceye Hazırmısın ?

Türkiye'nin En Büyük, Hatta Bir Çoğu İlk ve Tek Yat Partilerini Düzenleyen Oscar Denizcilik Tekne Partilerine Katılmak İstermisiniz?

Çeşme Yat Partisi

2019 yılında başlattığımız Çeşme Yat Partilerimizde 2020 yılında Harika Bir Parti Programı Sizi Bekliyor. Geçmiş Programlarımız ve 2020 Yat Partisi Programlarımız İçin Çeşme Tekne Partisi Sayfamıza Göz Atabilirsiniz. 

Antalya Köpük Partileri

Antalya köpük partili tekne turlarımız ve Özel Köpük Partisi programlarımız 2020 yılında da çok renkli ve benzersiz olacak. Antalya ve Alanya'da Muhteşem Köpük Partileri Sizleri Bekliyor. Antalya köpük partili teknelerimize hemen göz atın ve sizin için en uygun tarihi seçin. Dilerseniz Özel motoryat kiralamalarınızda da ekstra köpük partili seçenkeleri tercih edebilirsiniz.

Bodrum Yat Partisi

Bodrumda lüks yatlarımızda sizlere özel parti programlarına hazırmısınız. 2020 yılında da çok renkli yat partileri sizleri bekliyor. Bodrumun eşsiz koylarında şehrin o beyaz ve büyülü manzarasına denizden bakmaya ne dersiniz. Üstelik sabahlara kadar süren yat partileriyle. Bodrum Mega Yat Partileri ve Tekne Partileri Programlarımıza Göz Atın.

İstanbul Yat Partileri

Dünya'nınen gözde şehirlerinden olan İstanbul'da sadece size ve arkadaşlarınıza özel yat kiralayarak size özel hazırlayacağımız DJ programları ile sadece size özel yat partilerine ne dersiniz? Ayrıca Oscar Denizcilik olarak Çeşme ve Bodrum'dan sonra 2020 yılında İstanbul'da da 2 Büyük Yat Partisi organizasyonumuz olacak. 500 kişilik Dev Yat Partilerimize hazır olun. İstanbul Yat Partisi sayfamızı takipte kalın fırsatları kaçırmayın.

2a28987a-fcf5-4f1c-b661-39ead133d243.JPG
bottom of page