top of page

Yat Tatili

Oscar Denizcilik A.Ş. 40 Ülke 30.000 Üzeri Yat ve Tekne

Lüks Kesif Tatilleri

 

VAHSİ DOGAYA GİRİS

Lüks bir yat kiralama tatili, günlük yaşamın kosusturmasından kaçmak ve dünyanın uzak bölgelerini keşfetmek için maceraya çıkmanın mükemmel bir yoldur. Pasifik'in uzak tropikal adalarından Antarktika'nın buzul manzaralarına kadar, doğal harikaların zamansız heybetleri arasında benzersiz bir özgürlük hissi sunuyor.

Güç, ve dayanıklılık için tasarlanan kiralık explorer yatlar, az sayıda insanın deneyimlediği yerlere girme yeteneğine sahiptir ve kiralık yatlar arasında giderek daha popüler bir seçim haline gelmektedir. İster dünyanın en iyi büyük av balıkçılığı noktasını bulmak ister dünyanın en büyük yaratıkları arasında yüzmek isteyin, unutulmaz deneyimler için sunulan fırsatlar eşsizdir.

 

 

Deneyimi en üst düzeye çıkarmak için doğru sezonda seyahat etmek önemlidir. Örneğin, hava durumu ve buz Antarktika'da zamanı belirler, bu nedenle bu bölgede kiralık tüm yatlar 'buz sınıfı' standardına göre buzla güçlendirilmelidir. 

 

Lüks keşif tatilleri için mükemmel olan kiralık yatlarda depolanan geniş ve değişken bir ekipman yelpazesi vardır. Örneğin, kaşif yatınız helikopter yeteneğine sahipse, nefes kesen çevrenin ,dolambaçlı sahil şeridinin ve muhteşem hava manzaralarının tadını çıkarabileceksiniz. Öncelikle dayanıklılık için inşa edilmiş olsa da, kaşif kiralama yatları, macera dolu bir günün ardından dinlenebilmek için süper yat konaklama lüksünü ve konforunu koruyor.

 

Eğer Patagonya'ya sakince uzaktan seyir gerekçesiyle gitmek istiyorsanız ya da Yeni Zelanda'da yeni bir macera arıyorsanız

yol rehberlerimizi size lüks yat gezinizde ilham vermesi için inceleyebilirsiniz.

bottom of page